Cvičení Dráček

Máme za sebou další cvičení Dráček, tentokrát v prostorách judo sálu.

Dopravní výchova v MŠ

Předškoláci se zúčastnili výukového programu "Dopraváček", kde se zábavnou formou seznámili s pravidly bezpečnosti silničního provozu a vyzkoušeli si je i v praxi na dopravním hřišti.

Dravci

Na zahradě naší mateřské školy proběhla ukázka dravých ptáků. Děti si mohly dravce zblízka prohlédnout a dozvěděly se spoustu nových informací z ptačí říše.

Košík plný zeleniny

Příroda se začíná pomalu připravovat na zimu a my sklízíme naši úrodu zeleniny ze záhonů.

Košík plný ovoce

K blížícímu se podzimu neodmyslitelně patří sklizeň ovoce. Zkoumali jsme, jak ovoce vypadá, voní a co se ukrývá uvnitř.

Upekli jsme si jablečné croissanty, pochutnali si na sušených jablkách a připravili si jablečná lízátka.

Zahradní slavnost

Společně s rodiči jsme se sešli na zahradní slavnosti a prožili příjemné odpoledne. Moštovali jsme, opékali špekáčky a prošli si podzimní stezku.

Cvičení Dráček

Máme za sebou první cvičení Dráček v TJ Slavia, kde děti cvičily na trampolíně a vyzkoušely si jízdu v různých dětských dopravních prostředcích.

Já, ty, my

Už známe své kamarády a seznamujeme se s pravidly třídy.

Společně jsme si upekli banánové muffiny.

A popřáli jsme Stellince a Tobíkovi k narozeninám. Všechno nejlepší!

Malý objevitel

Přišel jsem mezi Vás

První dny ve školce jsou plné her, zážitků a poznávání nových kamarádů.

A popřáli jsme Matouškovi. Všechno nejlepší!