Co jsme prožili

Kouzlíme duhu

Zubní školička

9. 10. jsme se v MŠ s dětmi učili správné hygieně zubního chrupu. Přijel za námi velice sympatický pan Zdeněk Forejt, který dětem hravou formou přiblížil, jak se správně starat o zoubky. Děti byly zaujaté, moc se jim to líbilo a na další návštěvu se moc těšíme.

Jablíčkové odpoledne 

V úterý 24. 9. jsme na školní zahradě uspořádali jablíčkové odpoledne s rodiči. Děti si mohly otiskat jablíčka do vybarveného košíčku, malovat barvičkami na sklo, zdolat překážkovou dráhu s jablíčky, sbírat jablíčka do košíčku a další jiné aktivitky. Taky děkujeme všem maminkám a tatínkům za upečení výborných jablíčkových štrůdlů . Akce se vydařila, počasí nám přálo a bylo to příjemně strávené odpoledne.

Učíme se chodit ve dvojicích

Na procházky s námi chodí i náš kamarád pejsek. Děti se tak učí chodit pěkně ve dvojicích a navíc to vypadá opravdu roztomile. :-)

Návštěva v naší školce

V úterý 3. 9. nás přišel do naší školky navštívit otec Josef Lambor, který nám přišel dát požehnání do nového školního roku. Setkání s ním bylo velice příjemné a hezké. Děti sdělily své radosti a hezky si s panem farářem popovídaly. Moc děkujeme za milou návštěvu a určitě se zase brzy potkáme.