Draví ptáci a tvoření z brambor

Tento týden se děti zúčastily akce Draví ptáci, kde měly možnost si ptáky prohlédnout a sledovat show, kterou měli pánové pro děti přichystanou. Dále děti tvořily z brambor postavičky, trávily čas venku na školní zahradě, zkoušely modelovat z plastelíny a mnoho dalších aktivit.

Košík ovoce

Děti měly možnost osvojit si aktivity spojené s ovocem. Pomocí chuti poznávaly ovoce, které jim bylo předloženo. Vyzkoušely si také opičí dráhu, při které děti chodily po dotykovém chodníku, podlézaly překážku a skákaly po kruzích.

Jablíčko se kutálelo

Děti z broučků si tento týden vyzkoušely nové aktivity motivované jablíčkem. Děti se naučily manipulovat s padákem, vyzkoušely si házení do koše, po hmatu poznat druh ovoce a další zajímavé aktivity.

Jablíčko se kutálelo,
vůbec ho to nebolelo.
Podívejte, jak se koulí,
nemá ani jednu bouli,
kutálí se, kutálí
to jsme se mu nasmáli.

Přišel jsem mezi vás

První týden je úspěšně za námi a my Vám touto cestou děkujeme za Vaši spolupráci.

Ať jsi holka nebo kluk,
udělej si se mnou kruh.
Naučím tě chodit, stát,
pojď si s námi, pojď si hrát.
Když je dobrá nálada,
najdi si kamaráda,