Fotogalerie 

Naše Dětská skupinka je součástí přímo MŠ Mánesova, proto zde splňujeme jak veškeré hygienické standardy, tak podávanou pestrou stravu i dostatečně velký prostor určený ke hře, zábavě i tvoření vašich dětí.

Hernička a hrací koutky pro děti

Jsme vybaveni veškerou škálou hraček. Pro děti od 1 roku do 3 let zde máme jednodušší přiřazovačky barev a tvarů (vkládačky), jednoduché puzzle, prostrkovací a navlékací hračky cvičí jemnou i hrubou motoriku, knížky s obrázky zvířátek, předmětů a barev podporují rozvoj řeči a fantazie. Dále můžeme nabídnout alternativy předmětů denní potřeby či profesí (nářadí, jídlo, kuchyňské náčiní, apod.). K velké oblibě zde patří jednoduché mechanické hračky typu drah pro vláčky, věže, stavebnice, autíčka různých velikostí i mozaiky. Pro další zábavu dětí nám zde mohou posloužit malé a bezpečné průlezky. Jsou zde k dispozici pro holky oblíbené kočárky pro panenky,oblečky a příslušenství pro panenky a dřevěné hrací domečky. K poslechu, rozvoji pěvecké i muzikální dovednosti v dětech nám slouží klavír a jednoduché hudební nástroje. Všechny hračky mají řádně označeno své místo kam patří a kde se nacházejí. Každé dítě si zde příjde na své.

Hrací plocha
Motorické hry a knížky
Kuchyňský koutek
Hudební koutek

Stolovací část

Pro děti zde máme uzpůsobéné i židličky podle věku a stolovacích dovedností. Snažíme se vést děti ke stolovacím návykům.
Stoly nám zde také slouží k výtvarným účelům i hracím aktivitám.

Spinkání u nás

Spaní u nás v dětské skupince je přizpůsobeno věku a zvyklostem dětí. Máme zde jak postýlky pro nejmenší tak i malé postýlky s výškou pro bezpečné spaní dítěte.

Šatny pro děti

Děti se převlékají v šatně, kde každý má přidělenou a označenou obrázkem svou skříňku na oblečení a zvlášť na obuv.