Oznámení ředitelky mateřské školy

3. Přijat     6. Přijat      9. Přerušeno řízení

V Kroměříži 9.12.2019

Vážení rodiče,

podpořte naše děti v soutěžích "O nejkrásnější vánoční stromeček" . V letošním roce zdobily stromeček v DK Kroměříž děti z MŠ Mánesova 3766 a na výstavišti Floria děti z MŠ Mánesova 3880. Děkujeme za vaše hlasy.

Rozsvícení vánočního stromečku v MŠ Mánesova

2. 12. 2019 jsme se sešli u nově zasazeného, ale již vzrostlejšího smrčku, abychom společně zahájili advent v mateřské škole Mánesova. Před samotným rozsvícením stromečku potěšily přítomné diváky, především z řad rodičovské veřejnosti, děti ze souboru Hanácké šponti , které zazpívaly a také zatancovaly. Po té vystoupil se svým programem pěvecký sbor složený z učitelek MŠ Mánesova. Zazněly klasické koledy, ale i známá píseň z pohádky Tři oříšky pro Popelku. Na závěr vystoupení pak účinkující zazpívali společně vánoční písničku. Vystoupení mělo u přítomných velký ohlas a my doufáme, že se z této novodobé akce stane příjemná tradice.

Vážení rodiče a přátelé naší mateřské školy,

zveme Vás na slavnostní rozsvícení vánočního stromečku, na pracovišti Mánesova 3766, v pondělí  2. 12. 2019 v 16.00 hod. S vánočním programem vystoupí dětí z našeho souboru Hanácké šponti a také učitelky z MŠ Mánesova 3766 a MŠ Mánesova 3880.

Oznámení ředitelky školy

Vážení rodiče,

všechna pracoviště mateřské školy budou v době vánočních prázdnin od 23.12.2019 do 5.1.2020 uzavřena. Provoz mateřské školy bude opět zahájen v pondělí 6.1.2020.

V Kroměříži 23.10.2019

Mgr. Martina Luběnová, ředitelka školy