Oznámení ředitelky mateřské školy

Vážení rodiče,

v následujících 14-ti dnech proběhnou na všech pracovištích třídní schůzky.Sledujte prosím nástěnky v MŠ a webové stránky jednotlivých tříd. Děkujeme.

Vážení rodiče,

prázdniny utekly jako voda a je tu opět nový školní rok, který přináší některé změny:          Na pracovištích mateřských škol Mánesova 3766 a Mánesova 3880 se od 2.9.2019 mění provozní doba. Bližší informace jsou uvedeny u jednotlivých tříd na tomto webu.

Ve které třídě bude Vaše dítě po prázdninách se dozvíte ze seznamů, které budou umístěny první týden na vstupních dveřích do budov MŠ.

V pondělí 2.9. se na Vás a Vaše děti těší kolektiv zaměstnanců MŠ.

VáženVážení rodiče,

mateřská škola Mánesova 3766 je od 15.7.2019 uzavřena z důvodu čerpání řádné dovolené. Všechna pracoviště budou znovu otevřena 19.8.2019.Přejeme Vám krásné léto.