Sem patří váš dlouhý nadpis

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit.

Quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius.

Týden hmyzu v muzeu

Týdenní téma o hmyzí říši jsme začali na vzdělávací akci v Muzeu kroměřížska na besedě Společenský život hmyzu. Moc zajímavý a zábavný program se dětem velmi líbil. Dokonce si vyrobili papírovou včelku a  svíčku z včelího vosku, kterou si odnesli domu.

MV

Jablíčkové odpoledne

Krásné jablíčkové odpoledne s rodiči jsme prožili 24.9. Bylo spojeno s třídní schůzkou. Vyhlásili jsme soutěž o nejlepší jablečný závin. Šikovné maminky napekly výborné záviny a rodiče spolu s dětmi vybrali nejlepší z nich. Také maminky a tatínkové mohli s dětmi vyrábět papírová jablíčka s červíkem, kreslit jablíčka na sklo, zdolávat překážkovou dráhu s košíkem jablíček, tiskat barevnými jablíčky a využit dalších her na školní zahradě.
Děkujeme všem, kdo se této akce zúčastnili.
MV

Závody hasičů

Společně s třídou Cvrčků jsme se vypravili na Velké náměstí, kde jsme podpořili souboj hasičů Zlínského kraje. Závody probíhaly v různých disciplínách. Děti velmi zaujala síla a statečnost soutěžících.

Zahájení školního roku

Na začátek školního roku nás navštívil děkan otec Josef Lambor, aby děti a zaměstnance mateřské školy pozdravil  a povzbudil. Společně s dětmi si zazpíval křesťanskou píseň a přinesl dětem dárečky na památku. Těšíme se na další společné setkání.

.