Milí rodiče,

dovolujeme si vás a vaše děti pozvat na společné Rozloučení s indiánským létem!

Setkání se uskuteční v pátek 8.10.2021 a započne již v 15,00 hodin v prostorách naší zahrady. Centrem konání bude venkovní dřevěný altán. Pro vaše děti bude připraveno několik stanovišť se zábavnými úkoly. Obejít si je budete moci v libovolném pořadí. Dále si budete moci společně  vyrobit kouzelný indiánský talisman a ochutnat něco dobrého k zakousnutí a pití. Pokud i vy sami budete chtít přispět nějakou tou dobrotou, budeme jenom rádi!

Když nám to počasí dovolí, bude i ohýnek, a budete si moci opéct buřtíka. Ten si, prosím, přineste s sebou. Kdyby nám počasí nepřálo, přemístíme se společně do naší třídy a užijeme si tamní pohody.

Těšíme se na vás!!!

Košík plný ovoce


Milí rodiče, děti,

V tomto týdnu si budeme povídat nějen o podzimní zahrádce ale i o podzimním počasí a některých zvířatech. Ve středu 22.9 nás čeká výlet do biotopu Zámeček. Připomínám, že odjezd autobusu je v 8,45 hodin ze zastávky u Kolovny. Proto, prosím, přiveďte děti do školky do 8,00 hodin. S sebou jim dejte vhodné oblečení a obuv, batůžek s pitím, kapesníčky, popřípadě pláštěnku. Svačinu děti dostanou ze školky.

A v pátek 24.9. je pro děti připraven hudební pořad Zpívánky. Konat se bude v prostorách školky. Podrobnosti o těchto a následujícíh akcích jsou umístěny na nástěnce v prostoru šatny. Přejeme vám krásný podzimní týden!

slunečnice pro radost
slunečnice pro radost
kočička a její slunečnice
kočička a její slunečnice
Ještě semínka a je hotovo!
Ještě semínka a je hotovo!
V nadcházejícím týdnu se společně vydáme na průzkum podzimní zahrady. Ochutnáme jablíčka, hrušky,    švestky i hrozny, vyloupneme si nějaký ten oříšek. A protože podzim je díky nádherné hře barev jedno z nejkrásnějších ročních období, vyzkouší si děti kousek té krásy přenést na svůj výkres. Uděláme si výlet do pozimní Podzámecké zahrady. A z ovoce si zkusíme ukuchtit nějakou tu zdravou dobrotu, která potěší nejen náš mlsný jazýček ale i oko.

Děti mohou během týdne do školky přinést nějaké to jablko, hrušku či jiné ovoce z vašich zahrádek.

Přeji všem krásné dny indiánského léta!  SimaCo nás čeká

Milí rodiče,

srdečně vás všechny vítáme na stránkách naší třídy. Během letních prázdnin došlo u nás k několika změnám. První změna se týká pedagogického obsazení naší třídy. Rozloučili jsme se s paní učitelkou Pavlou a na její místo nastoupila paní učitelka Denisa Kovářová.

Druhé změna se dotkla vzhledu naší třídy. Pro děti jsme vytvořili čtenářský a relaxační koutek a rozšířili nabídku  pomůcek a hraček. Věříme, že tyto drobné změny přispějí k příjemnému pobytu dětí v naší třídě.

Další informace ohledně provozu třídy a mateřské školy a nějbližších akcích připravených  pro děti vám poskytneme na třídní schůzce.

Třídní schůzka se uskuteční ve středu 8.září 2021, v 16,00 ve třídě Montessori I.

Srdečně se na vás těsíme. 

Pedagogové: Simona Hájková, Denisa Kovářová DiS

Asistenti pedagoga: Kristýna Fochrová, Marta Svobodová

Provozní: Dagmar Hošáková

Vložte svůj text...